Skip to main content Skip to search Skip to main navigation

Tasting packages

Returnable

Content: 7.92 Liter (9,46 € / Liter) zzgl. 1,92€ Pfand

€74.90*
Returnable

Content: 3.96 Liter (9,06 € / Liter) | zzgl. 0,96€ Pfand

€37.90*
Returnable

Content: 2.97 Liter (10,07 € / Liter)

€39.90*
Tastingbox Sommelier
9 x 0,33l + 2 Glasses
Returnable

Content: 2.97 Liter (9,39 € per liter) + 0,73€ deposit

€37.90*
BALTIC BOX
9 x 0,33l + 2 Glasses
Returnable

Content: 2.97 Liter (10,07 € / Liter)

€39.90*
IPA Box
12 x 0,33l
Returnable

Content: 3.96 Liter 9,06€/Liter |zzgl. 0,96€ Pfand

€37.90*
Tip
Returnable

Content: 3.96 Liter 9,06€/Liter |zzgl. 0,96€ Pfand

€37.90*
summer selection
8 rare beers + 12 classic beers Rare and classic beers brewed by hand...
Returnable

Content: 8.64 Liter (5,00 € / Liter) | zzgl. 1,60€ Pfand

€44.90*
Returnable

Content: 8.98 Liter (5,00 € / Liter) | zzgl. 1,60€ Pfand

€39.90*

Revocation Form

If you wish to revoke an order, you can use the following form. Please fill in all required fields so that we can process your request quickly.
Your revocation request has been successfully submitted. We will contact you as soon as possible to discuss the next steps.